Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

Ahol a zene mindenkié

A 2.a és a 3.c osztály a Magyar Zene Háza foglalkozásait látogatta meg. Már a varázslatos épület is lenyűgözte a gyerekeket, bent pedig újabb csodás világ tárult fel! Rengeteg hangszert kipróbálhattak tanulóink, belekóstoltak zenetörténeti ismeretekbe is. Az épület mellett található játszótér is tartogatott sok meglepetést. A foglalkozások végén fájó szívvel hagytuk el ezt a különleges intézményt, de az biztos, hogy visszajövünk még!
Képek a 3.c osztályról