Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

Húsvéti Tájház

Március 27-e volt az iskolás csoportok utolsó lehetősége, hogy meglátogassák a Pomázi Örökség Tájház húsvéti foglalkozását. A 2.a, 3.c, 2.c és az 1.a is az utolsó napra jelentkezett be, hogy élményekkel telve induljanak a gyerekek a tavaszi szünetnek. Ahogy azt vártuk is, ismét egy nagyon érdekes és tartalmas foglalkozás részesei lehettek a gyerekek. Kipróbálhatták a sváb és szerb húsvéti néphagyományok egy részét, majd izgalmas kulcskereső játékot követően bejutottak a német szobában berendezett kiállításra, ahol a múzeumi tárgyak segítségével elevenítette fel Erzsébet Reményi Jézus feltámadásának történetét. Köszönjük az élményeket és kívánunk mindenkinek áldott húsvéti ünnepeket!
Képek, videók