Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

Tanévzáró ünnepély

Június 24-én Molnár-Bruder Géza igazgató úr ünnepélyesen bezárta a 2023-2024-es tanévet. Mindenkinek nagyon kellemes, pihentető nyarat kívánunk!

Sok szeretettel gratulálunk azoknak a tanulóknak, akik a tanév követelményeit a legjobb tudásuk és képességük szerint teljesítették. Közülük is kiemelkednek kitűnő tanulóink.

  1. évfolyam: 
    1.a: Antal Varga Izabella, Gulyás Hunor, Győrfi Patrik, Keresztes Bence, Kovács Samu, Kürti Emma, Zlatzky Vivien
    1.b: Papp Luca, Parajdi Dominik, Sóti Bertalan, Trenka Dániel
  2. évfolyam:
    2.a: Balatoni Kerka Johanna, Bottyányi Dominik, Egry Marcell, Kilbinger Ádám, Magyar Boglárka, Nagy Zsigmond, Pajor Lili, Szántó Csanád
    2.b: Kodenka Benett István, Mikó Tamás András, Tilhoff Kitti
    2.c: Faragó Baltazár Zoltán, Gáti Réka, Papp Emese, Pénzváltó Dorka
  3. évfolyam:
    3.a: Dobos Hanna, Farkas Luca, Niesz Mirtill, Pál Gergő, Takács Gréta
    3.b: Damokos Míra, György Boglárka, Tóth Alex
    3.c: Csedreki Panna, Domján Ivonn Csenge, Hanics Kamilla, Horváth Márk, Sudár Janka Zsófia, Vince-Bobák Regő, Zsikai Gréti
  4. évfolyam:
    4.a: Gáspár Natasa, Gáspár Sebestyén Csaba, Sóti Dominik Nándor, Tamás Ábel
    4.b: Aigner-Kutasi Dávid, Balog Dávid Krisztián, Balogh Szabolcs, Konta Adél, Mliner Ákos, Rácz Bálint
    4.c: Baresic Dobrila, Bujáki Lilla, Farkas Gréta Tünde, Farkas Martin, Grüner Zalán, Nagy Beatrix, Sipos Boglárka, Tóth Hanna Zsófia
  5. évfolyam:
    5.a: Fazekas Nóra Liza, Fülöp Attila, Nagy Kristóf
    5.b: Aigner-Kutasi Adél, Békési Luca
    5.c: Murvai-Gulyás Levente, Sárközi Lénárd
  6. évfolyam:
    6.a: Elekes Balázs Júlia, Magyar Bence, Panyik Máté, Papp Eszter, Sanchez-Canto Laura, Tóth Elek Bendegúz
    6.b: Gajdó Péter, Havas Anna Luca
  7. évfolyam:
    7.a: Jakab Gábor, Jakab Tamás
    7.b: Ángyán Johanna, Balázs-Szőcs Zsombor, Németh Flóra, Trencsényi Noel
    7.c: Bátonyi Bence, Letonai Bese
  8. évfolyam:
    8.a: Tőzsér Ramóna, Tringel Vivien Anna
    8.b: Behán Zsombor, Brucker Máté Dominik, Fejős Nikoletta, Pintér Boglárka

Képek az ünnepségről