Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

Köznevelési Diadalív 2024.05.31.

Büszkék vagyunk Brucker Lajos Bálint kollégánkra, aki a Váci Tankerületi Központ által idén alapított Köznevelési Diadalív – Kiváló Pályakezdő Pedagógus Díját kapta meg tegnap Vácon. A díjat átadta Dr. Pánczél János tankerületi igazgató úr.
Bálint bácsi a héten minősült sikeresen gyakornokból pedagógus I. fokozatba. Jelenleg épp a Pomáz ICO SE I. csapatának oszlopos tagjaként a bajnokság 1. helyét ünneplik, (ahogy a II. csapat és az U17-es csapat is).
Sok szeretettel gratulálunk!