Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

SZEFI

Az elmúlt hónapban több foglalkozást is tartottak a Szentendrei Járás Egészségfejlesztési Iroda munkatársai alsó tagozatos osztályainkban. Huszárné Kürti Éva, irodavezető, mentálhigiénés szakember, egészségfejlesztő, Tóth Eszter, dietetikus, egészségügyi szaktanár és Bognár Ferenc, rekreációszervező, egészségfejlesztő az egészséges táplálkozás és a stresszkezelés rejtelmeibe vezette be játékosan alsós diákjainkat valamint a kiközösítésről tartottak foglalkozást a gyerekeknek, korosztályukra szabott feladatokon keresztül. Köszönjük, hogy eljöttek hozzánk és színesítették a napjainkat, miközben a mindennapi életben jól hasznosítható ismereteket adtak át a gyerekeknek!
Képek