Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

Tavaszi nagytakarítás

A szünet előtti utolsó tanítási nap nagyon eseménydúsra sikeredett a 3. c osztálynak, amibe még egy tavaszi nagytakarítás is belefért. A szülők és a gyerekek a délutánjukat egy olyan közös programra áldozták, ami csapatépítésnek sem utolsó. Az alapos tisztogatáskor olyan helyekre is eljutottak, ahova a takarítóknak év közben esélyük sincs. A projektor kitakarítása sem maradt el, ami az interaktív tábla használatához elengedhetetlen. A sok munka nagyon megérte, kora este már friss illat lengte be az egész tantermet. A tanítás első napján a függönyök is visszakerülnek, így lesz teljes a nagy mű. Köszönjük minden résztvevő segítségét!
Képek