Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

Pályaorientáció a 8.b-ben, a drónok világa

A szünet utáni első tanítási nap nagyon izgalmasan telt a 8.b osztály számára. Látogatóba érkezett hozzánk Méhes Máté édesapja, Méhes Tamás, a Kővéd Egyesület elnöke és Máthé Gergő bácsi, a Magyar Nemzeti Mentő Drónpilóták Egyesület elnöke, és bevezettek minket a drónok világába. Nagyon érdekes előadásokat, élettörténeteket hallgattunk meg, és még testközelbe is kerültek a gyerekek a drónokhoz. Nemcsak a fiúk, a lányok is érdeklődéssel hallgatták, hogy mi mindenre jók a drónok, és láttuk, hogy erre vezet a jövő. Nagyon szépen köszönjük ezt az érdekfeszítő három órát, a sok-sok hasznos információt és élményt!
Képek