Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

“Van itthon tej” roadshow

Május 24-én iskolánkban járt a „Van itthon tej” roadshow. A nap folyamán 180 diákunknak biztosítottak a tanulás mellett önfeledt szórakozást. A Tej Terméktanács által szervezett iskolai edukációs programsorozat a tej útját mutatta be a tehéntől az asztalig, dietetikus segítségével, izgalmas és érdekes játékokon keresztül. Sok izgalmas kihívás várta a résztvevőket a foglalkozás során. Nagyon szerették a gyerekek a virtuális szemüveggel végzett feladatokat is, de a legnagyobb sikere a tehénetetés mellett a tehénfejésnek volt.

Köszönjük, hogy ellátogattak hozzánk, és élvezetessé tették a tanulást!

Képek