Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

Pünkösdi Tájház

Az elmúlt időszakban iskolánkból ismét több osztály látogatott el a Pomázi Örökség Tájházba, tegnap a 2.c is ott járt. Ezúttal a pünkösdi ünnephez kapcsolódó népszokásokkal ismerkedhettünk meg. Szerencsénkre véget ért az esős időszak, így zavartalanul folyhattak az udvaron az ügyességi versenyek, ahol kiválasztottuk az osztály pünkösdi királyát és királynőjét. Ők 1 évig különleges bánásmódot érdemelnek.
Erzsébet Reményi és segítője izgalmas erőpróbát állított össze, ahol fiúk és lányok egyaránt jól szórakoztak. A foglalkozás befejezéseként bementünk a tájházba, ahol a pünkösdhöz kapcsolódó dekoráció kapcsán ismerkedhettek meg a gyerekek az ünneppel.
Köszönjük ezt az élményekkel teli délelőttöt!

Képek