Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

Mátyás gála

 
Május 13-án délelőtt közel 400 diákunk szerepelt a Mátyás gálán és szórakoztatta igényes és sokszínű műsorával a kétszer dugig megtelt nézőtéren helyet foglaló hozzátartozókat. Hosszú hetek munkája tette lehetővé, hogy ilyen színvonalú produkcióval lephessék meg a nagyérdeműt a fellépők. Sok szeretettel gratulálunk minden résztvevőnek!

A Pomázi Nebulókért Alapítvány kasszájába a felajánlásokból 361.000 Ft folyt be. Köszönjük az adományozóknak, hogy lehetővé tették, hogy a jövőben is hasonlóan színvonalas programokat támogathasson alapítványunk!

Köszönjük a nézők megtisztelő figyelmét, a szervező és a betanító pedagógusok fáradhatatlan munkáját!

A videókért hatalmas köszönet jár Kovács Antal szülőnek!