Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

Iskolai sakkbajnokság

05.09-én lezajlott az iskolai sakkbajnokság. A meghívásos versenyen 10 kiválasztott résztvevő mérkőzött meg 5 fordulóban. A barátságos hangulatban zajló játszmák során Seres Barnabás (6.c) veretlenül szerezte meg az 1. helyet. Balázs-Szőcs Zsombor (6.b) a 2. helyen végzett. Balázs-Szőcs Botond (2.c) és Letonai Bese (6.c) a bronzérmet szerezték meg holtversenyben. A verseny további résztvevői: Bártfai Márton (3.b), Fülöp Attila (4.a), Nagy Kristóf (4.a), Tóth Máté (4.a), Panyik Máté (5.a) és Tóth Elek Bendegúz (5.a).
Sok szeretettel gratulálunk az elért eredményekhez!
Képek