Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Reneszánsz évnyitó

Reneszánsz évnyitó

FELSŐS NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

A sűrű iskolai programok közepette rendeztük meg a felsős népdaléneklési versenyt ma az iskolában. Szép egyéni és csoportos műsorokat hallhattunk tanulóinktól. A három fős zsűri (Beregszászi Katalin, Czirók Margit és Magyar Nóra Tanárnő) a produkciókat bronz, ezüst és arany oklevéllel jutalmazta. Az arany minősítésű előadásokból kettőt külön kiemeltek. Ezt a két dalcsokrot a szombati gálaműsorban is eléneklik majd a gyerekek.

A következő eredmények születtek:

Kiemelt arany minősítést kapott

Lamperth Réka (5.b)  egyéni dalcsokra és az 5.c fiúcsoportja ( Bártfai Gergő, Bőcs Kristóf, Kovács Máté, Paár Bendegúz és Velki Marcell)

Arany minősítést kapott

Baresic Tibor (5.b) és Kovács Kincső 6.a osztályos tanuló

Ezüst minősítésben részesült

Vince-Bobák Hanga (5.a), Horváth-Muzsi Júlia (5.b), az 5.a lánycsoportja ( Fogarasy Hanna, Grüner Luca, Pákai Csenge, Vince-Bobák Hanga), az 5.b duója (Ángyán Johanna és Fábián Dóra), az 5.c lánycsoportja (Czeglédi Sára, Czilinger Emese, Gróf Hanna, Nagy Zsófia, Sándor Lili, Zsikai Szófia), a 6.b lánycsoportja ( Baranyi Boglárka, Imre Bernadett, Gazsu Krisztina, Kovács Eszter), a 7.a duója (Gradsack Lilla és Varga Réka) és a 7.b lánycsoportja ( Droppán Sára, Hárshegyi Flóra, Tóth Boglárka, Törzsök Ramóna)

Bronz minősítést szerzett

Tordai Melánia (5.a), Németh Flóra (5.b), Szabó Szilvia (5.b)

Köszönjük a szép előadásokat, gratulálunk az előadók szép eredményeihez!

Andi néni és Kriszta néni