Kedves Szülők!

A Mátyás suliban folytatjuk a programozás és robotika oktatást. A foglalkozásokra az iskola informatika termében, iskola időn túl délutánonként,
hetente egyszer, 60 perces időkeretben kerül sor. A diákok a programozást élmény alapú pedagógiai módszerekkel tanulhatják meg.

Választható kurzusok:

1. Wedo LEGO robotika (1-2. osztály) előreláthatólag csütörtöki napon
    Robotika és programozási alapok, LEGO robotépítés és ikon alapú programozás.
  2. KODU (2-3. osztály)
    Programozási alapok játékosan 3D-ben, vizualitás, ikon alapú programozás.
  3. SCRATCH programozás alapok (4-8. osztály)
    Számítógépes játékok és animációk készítése, a programozás alapjainak elsajátítása.
    A programnyelv elsajátításával (1-1,5 év) a gyerekek további területekre tudnak lépni:
    robot- és drón programozás, applikáció fejlesztés.
  4. Mobil Applikációfejlesztés haladó programozás 12+
    Androidos applikáció tervezése, készítése. Fejlettebb programozási elvek megtanulása.
  5. Python haladó programozás 13+
    Magas szintű programozási nyelv, amely gyorsan futtatható és könnyen módosítható kódok írását teszi lehetővé.

A kurzusok havi díja: 11 000 Ft

(A csoportok 4 fő jelentkezésével indulnak)

Jelentkezés kurzusokra:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_Y8LHDgxraLwbkLnmuhNUtkzE9-V1ge1KdVfhsAeD44iN-Q/viewform

Idén sajnos a szülőkkel közös bemutató órát nem tudunk tartani.

Ezért szeretnénk felajánlani, hogy a gyerekek az első órákon ingyenesen vehessenek részt, a jelentkezést csak ezután véglegesítjük.

Várjuk gyermekét.