Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Információk a jövő tanév iskolai étkezéséről

Augusztus 14-e a határideje a 2020/2021-es tanévre  szóló gyermekétkeztetési nyilatkozat leadásának! A dokumentumot eljuttathatják e-mailen, a gyermeketkeztetes@pomaz.hu címre, illetve leadhatják személyesen a Polgármesteri Hivatal Ügyfélszolgálatán a Luppa Vidor utca 12-ben, csütörtökön 16.30-ig, pénteken pedig 8-12 óra között.

Tájékoztató

Nyilatkozat étkezés igénybevételéről

Nyilatkozat 50%-os kedvezmény igénybevételéhez

Formanyomtatvány 100%-os kedvezmény megállapításához