Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Hiányoztok!

Hiányoztok!

Szakdolgozói ügyelet

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy intézményünkben felállt egy telefonos ügyeleti rendszer a szakdolgozók közreműködésével, mellyel szeretnénk a folyamatos elérhetőségünket biztosítani a csökkentett személyes nyitvatartás idejében.  Munkatársaink az alábbi rendben várják a pedagógusok, szülők hívásait pedagógiai, tanulást érintő kérdésekben, illetve életszervezési, életvezetési, érzelmi nehézségek, elakadások esetén:

Varga Zsuzsa
tagintézmény igazgató-helyettes
Pest Megyei Pedagógiai Szakszolgálat
Szentendrei Tagintézménye