Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Tájékoztató

Kérjük a kedves szülőket, hogy gondoskodjanak a bent maradt tanszerek hazaszállításáról ma vagy legkésőbb holnap! Az iskola épülete nem zár be, azonban azt kérjük, hogy lehetőleg telefonon vegyék fel a kapcsolatot a titkársággal a 06-26-325-545-ös számon.

A meghirdetett játékos felmérés a testnevelés tagozatra nem marad el! Kérjük, hogy tartsák be a kapott időpontokat. Köszönjük!

Kérjük, hogy csak az iskola honlapján, facebook oldalán és az osztályfőnöktől kapott információk alapján tájékozódjanak!

Tantestületünk gőzerővel dolgozik a digitális oktatás bevezetésén, kérjük türelmüket, megértésüket és segítségüket, hogy ez minél zökkenőmentesebb legyen! Ennek érdekében az e-maileket az elkövetkezendő időszakban naponta többször kísérjék figyelemmel!