Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

SZÍVTÉGLA jótékonysági akció

KÖSZÖNJÜK!

A pénteki Szívtégla jótékonysági akciónk igen sikeresen zárult. Ez a fénykép – mely az akció közben készült – mutatja, hogy mennyien segítettek egy-egy tégladarab megvásárlásával. Az eredeti szívsablon mellé még egyet kellett készíteni, annyi volt a segíteni akaró gyerek, felnőtt. Az akció pontos eredményéről kedden tudunk tájékoztatást adni, mert volt olyan adakozó, aki jelezte, nem ér ide időben, de mindenképpen tegyünk neki is félre szívtéglát.
Köszönjük mindenkinek, aki munkával, felajánlással, szervezéssel segítette az akció sikerét!
Külön szeretnénk megköszönni Lugosi Ákos felajánlását, aki a téglaszeleteket adta, és Kovács Anna 8.a osztályos tanulónk munkáját, aki reggeltől délután 17 óráig segített, a vállalt idején kívül is, az árusításban, ragasztásban.

Szervezők