Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Hiányoztok!

Hiányoztok!

Karácsonyi éneklés 2019

Idén negyedszer hívtuk iskolánk tanulóit és szüleit közös gyertyagyújtásra az iskola udvarára. A nap folyamán feldíszítettük a karácsonyfát és mécsesek százaival varázsoltuk ünnepivé az udvart. A meghitt hangulatról a tanári kar éneke gondoskodott. Miután az igazgató úr meggyújtotta az adventi koszorú gyertyáit, közösen énekeltünk néhány karácsonyi dalt. Az est hátralévő részében együtt hangolódtunk a karácsonyra, beszélgettünk, teát vagy forralt bort ittunk, zsíros kenyeret ettünk. Ismét sikerült egy kellemes, jó hangulatú estét varázsolni az ünnepek előtt!

Köszönettel tartozunk Gillinger Lászlóné és Gillinger László főszervezőknek, és mindenkinek, aki támogatta munkájukat! Az esemény megvalósulását segítette a Borháló Borkereskedés – Vinotrend Kft., a Netrax Kft. és az SZMK.

Az estéről készült képekkel kívánunk minden kedves látogatónknak boldog ünnepeket!

képek