Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Hiányoztok!

Hiányoztok!

Tankerületi matematikaverseny

Iskolánk tanulói közül többen részt vettek a Váci Tankerületi Központ Matematikaversenyén, melynek döntőjét 2019. december 10-én rendezték a Váci Madách Imre Gimnáziumban. A három fordulós verseny döntőjébe 3 diákunk jutott be. Gradscak Márk (6. a), Knausz Kristóf (7. c) és Hoffmann Marcell (8. b) szép eredményeire valamennyien büszkék lehetünk. Marcell évfolyamában a legjobb lett, Márk harmadik helyen végzett, míg Kristóf az ötödik helyet szerezte meg. Gratulálunk mindannyiuknak!

 

Iskolánk idén is részt vesz a Váci Tankerületi Központ Matematika versenyén. Az elmúlt időszakban lezajlott a verseny helyi fordulója, amelyből hét tanuló jutott tovább:

Mihály Zsolt (5.b), Domokos Beten (6.b), Gradsack Márk (6.a), Knausz Kristóf (7.c), Maculski Márk (7.c), Hoffmann Marcell (8.b), valamint Pásztor Lajos (8.a). A második fordulót november 18-án, hétfőn rendezték a szentendrei  Izbégi Általános Iskolában, ahol a fiaink már a környék iskoláinak tanulóival mérték össze tudásukat, kitűnő eredménnyel. Gradsack Márk, Knausz Kristóf és Hoffmann Marcell bejutott a versenyt lezáró harmadik fordulóba, ahol a tankerületi iskolák tanulóival fognak versenyezni. Gratulálunk az eddigi sikeres versenyzéshez és a továbbiakban is sok sikert kívánunk nekik!

Maróthi Ágnes
matematika szakos tanár