Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Hiányoztok!

Hiányoztok!

DÖK Mikulás 2019.12.07.

December első szombatján a DÖK szervezett felejthetetlen programot diákjainknak. A tornateremben kezdődött és fejeződött be a nap, ahol közösen énekeltünk és vártuk a Mikulást. A program során az osztályok megismerhették a világ országainak Mikulással kapcsolatos szokásait. Az utolsó állomáson pedig a DÖK Mikulás minden résztvevőt megajándékozott.

Köszönjük a DÖK-nek, patronáló pedagógusuknak, Beregszászi Katalinnak és a nyolcadik évfolyamnak az egész napos munkáját!

képek