Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Hiányoztok!

Hiányoztok!

Rendhagyó robotika

Rendhagyó robotika foglalkozást tartott a Dr. Code Programozó Suli a héten a 3.b-nek és 4. évfolyamnak az alsós informatikaoktatás keretében.

Az órákon diákjaink megismerkedhettek a LEGO oktatási készletével és a robotok programozásába is betekintést nyerhettek.
A suliban működő programozó és robotika órára járó tanulóink ismerősként fogadták Évit és Andit, de természetesen a LEGO-ból megépíthető szerkezetek, a Mikulás és Rudolf is mindenkinél nagy sikert arattak. A foglalkozás alatt a gyerekek párban dolgoztak,  így a közös munkában, kommunikációban, problémamegoldásban is jeleskedtek. Mindegyik osztályban hatalmas sikert aratott a rendhagyó informatika, köszönjük a látogatást!

képek