Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

A nyolcadikos lányok tánca.

Tökfaragás

Tökfaragás

Tankerületi matematikaverseny

Iskolánk idén is részt vesz a Váci Tankerületi Központ Matematika versenyén. Az elmúlt időszakban lezajlott a verseny helyi fordulója, amelyből hét tanuló jutott tovább:

Mihály Zsolt (5.b), Domokos Beten (6.b), Gradsack Márk (6.a), Knausz Kristóf (7.c), Maculski Márk (7.c), Hoffmann Marcell (8.b), valamint Pásztor Lajos (8.a). A második fordulót november 18-án, hétfőn rendezték a szentendrei  Izbégi Általános Iskolában, ahol a fiaink már a környék iskoláinak tanulóival mérték össze tudásukat, kitűnő eredménnyel. Gradsack Márk, Knausz Kristóf és Hoffmann Marcell bejutott a versenyt lezáró harmadik fordulóba, ahol a tankerületi iskolák tanulóival fognak versenyezni. Gratulálunk az eddigi sikeres versenyzéshez és a továbbiakban is sok sikert kívánunk nekik!

Maróthi Ágnes
matematika szakos tanár