Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Hiányoztok!

Hiányoztok!

Asztalitenisz Diákolimpia

Az elmúlt napokban Bruckerné Mikula Ildikó testnevelő kíséretében mérettette meg magát iskolánk asztalitenisz válogatottja Szentendrén. Fantasztikus eredmények születtek:

November 14-én az V. korcsoportos Diákolimpia területi fordulóján 9. és 10. évfolyamosok ellen lehengerlő győzelmet arattak a G. Szabó fiúk, ezzel továbbjutottak a megyei döntőre. G. Szabó István (8.a) 1., G. Szabó Gábor (8.a) 2. helyezést ért el.

November 15-én a korcsoportos Diákolimpia területi csapabajnokságán III-IV. korcsoportban 3. helyezést ért el a Mátyás csapata, a tagok: Kerényi Márk 8.a, Koncsik Márk 8.a, Pásztor Lajos 8.a. Az egyéni verseny I-II. korcsoportjában 2. helyezést ért el Brucker Máté (4.b), a III-IV. korcsoportban 1. helyen végzett Koncsik Márk (8.a), ő képviseli a körzetet és iskolánkat a megyei döntőn. Rajtuk kívül Horváth Péter (8.a) tanulónk is tisztességgel helytállt az erős mezőnyben.

Gratulálunk az összes indulónak, köszönjük, hogy öregbítették iskolánk hírnevét!

képek