Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

A nyolcadikos lányok tánca.

Tökfaragás

Tökfaragás

Asztalitenisz Diákolimpia

Az elmúlt napokban Bruckerné Mikula Ildikó testnevelő kíséretében mérettette meg magát iskolánk asztalitenisz válogatottja Szentendrén. Fantasztikus eredmények születtek:

November 14-én az V. korcsoportos Diákolimpia területi fordulóján 9. és 10. évfolyamosok ellen lehengerlő győzelmet arattak a G. Szabó fiúk, ezzel továbbjutottak a megyei döntőre. G. Szabó István (8.a) 1., G. Szabó Gábor (8.a) 2. helyezést ért el.

November 15-én a korcsoportos Diákolimpia területi csapabajnokságán III-IV. korcsoportban 3. helyezést ért el a Mátyás csapata, a tagok: Kerényi Márk 8.a, Koncsik Márk 8.a, Pásztor Lajos 8.a. Az egyéni verseny I-II. korcsoportjában 2. helyezést ért el Brucker Máté (4.b), a III-IV. korcsoportban 1. helyen végzett Koncsik Márk (8.a), ő képviseli a körzetet és iskolánkat a megyei döntőn. Rajtuk kívül Horváth Péter (8.a) tanulónk is tisztességgel helytállt az erős mezőnyben.

Gratulálunk az összes indulónak, köszönjük, hogy öregbítették iskolánk hírnevét!

képek