Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

Hiányoztok!

Hiányoztok!

Munkálatok az őszi szünet alatt

2019. 10. 29-én az iskolában ismét jelentős munka zajlott. Nagy örömünkre Handó Anett, 2. b-s szülő, remek ötlettel állt elő: cége, a Celanese Magyarország Kft., az iskolánkba szervezte soron következő csapatépítő önkéntes napját, és ennek keretében az első emeleti folyosó szekrényeinek ajtaját festették le egy nap alatt. Iskolánk részéről a munkálatokban részt vett Molnár-Bruder Géza igazgató úr, Mező Lajosné portás és Mező Lajos karbantartó. A festéket valamint a szükséges eszközöket a Celanese Magyarország Kft. és a Pomázi Nebulókért Alapítvány biztosította, 100.000 – 100.000 Ft értékben.
Köszönet a Celanese Magyarország Kft. munkatársainak, Katona István ügyvezető igazgatónak, Handó Anett 2. b-s szülőnek, Molnár-Bruder Gézának, Mező Lajosnénak és Mező Lajosnak az önzetlen munkájukért!
képek (Handó Anett és Mező Lajosné)