Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Tanévnyitó

Tanévnyitó

Tökfaragás

Tökfaragás

SA-CI 2019

Ismét véget ért a SA-CI tábor, mely a sakkozni és focizni szerető gyerekek kedvelt nyári napközis tábora a Mátyás suliban, immár 9 éve.

Idén is a megszokott rendben mentek a programok, a 4 csapat között éles küzdelem folyt a győzelemért. A csapatok versenyeredményeit minden évben alaposan felülírja az utolsó napi szimultán játék. Köszönjük Selley Laci bácsi közreműködését, aki ismét ellátogatott hozzánk, hogy minden csapat két legjobb játékosával összemérje erejét. A tét ilyenkor nem kevés: a vesztes 10, a döntetlent játszó 20, a Laci bácsit legyőző játékos 30 pontot szerez csapatának. Idén ez csak két játékosnak sikerült: a piros csapatból Mihály Zsoltinak, a zöldektől Milán Attilának. A csoportmérkőzések mellett egyéni küzdelem is zajlott. Ezt idén 100%-os teljesítménnyel Milán Attila nyerte. A sakk és foci mellett hatalmas számháború csatákat vívtak a gyerekek. (Köszönet a számokért az alsós tábornak és Gillinger Gréti néninek!) Egyre népszerűbb a ping-pong is, amit a mérkőzések közti szünetekben játszanak együtt forgóban kicsik és nagyok. A jól sikerült tábor végére mindenki kellemesen elfáradt de alig várjuk, hogy jövőre ismét találkozzunk!

Köszönjük az ebédlő és a konyhás nénik biztosítását Pomáz Város Önkormányzatának!

képek:

06.24.

06.25.

06.26.

06.27.

06.28.