Nyári udvarszépítés - kerítésfestés

Nyári udvarszépítés - kerítésfestés

Tanévnyitó

Tanévnyitó

A nyolcadikos lányok tánca.

A sportpálya felújítása

A sportpálya felújítása

A gumitéglák felszedésében az iskola apraja-nagyja részt vett.

Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Gergelyjárás

A 4.a osztály ma délelőtt iskolába csalogató Gergely napi népszokást elevenített fel, a Gergelyjárást. Három óvoda – Hétszínvirág, Napsugár, Mesevár – nagycsoportosait örvendeztették meg műsorukkal és saját kezűleg készített ajándékaikkal: a kislányoknak színes karkötőt fontak, a kisfiúknak papírcsákót hajtogattak és színeztek. Mindhárom óvodában nagy-nagy szeretettel és ajándékkal várták őket. Köszönjük!

képek