Nyári udvarszépítés - kerítésfestés

Nyári udvarszépítés - kerítésfestés

Tanévnyitó

Tanévnyitó

A nyolcadikos lányok tánca.

A sportpálya felújítása

A sportpálya felújítása

A gumitéglák felszedésében az iskola apraja-nagyja részt vett.

Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Diákolimpia 2019.02.27.

Büszkék vagyunk iskolánk kosárlabda csapatára, akik a Diákolimpia IV. korcsoportos körzeti döntőjében III. helyezést értek el! Gratulálunk a résztvevő diákoknak: Bíró Levente (8.a), G. Szabó Gábor (7.a), G. Szabó István (7.a), Karsai Levente (7.a), Dávid Örs (7.a), Suscsák Ákos (7.a), Franyó Botond (6.c), Hoffman Marcell (7.b), Murin Mihály (7.b), Varga Bálint (8.c) .
Köszönjük a testnevelőknek a sikeres felkészítést!