Nyári udvarszépítés - kerítésfestés

A sportpálya felújítása

A gumitéglák felszedésében az iskola apraja-nagyja részt vett.

Leendő testnevelés tagozatosok játékos felmérése

A testnevelés tagozatra jelentkező gyermekek játékos felmérése 2019. február 18-án 16.00-18.00 között valamint február 20-án 16.00-18.00 között lesz a tornateremben. Akiknek nem felel meg a februári időpont, pótfelmérést végzünk március 11-én 16.00-18.00 között. A felmérésre testnevelés felszerelés szükséges! Kérjük, hogy  legkésőbb 17.30-ig érkezzenek meg, köszönjük!

A sikeres alkalmassági vizsgálat valamint a sportorvosi igazolás a tagozatra felvétel feltétele. A szülői értekezleten elhangzottaknak megfelelően az iskola szervez sportorvosi vizsgálatot a beiratkozás előtt, 1000 Ft/vizsgálat áron. Az időpontról az iskola honlapján és facebook oldalán adunk tájékoztatást. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!