Tanévnyitó

Tanévnyitó

A nyolcadikos lányok tánca.

Felvonulás Pomáz napján

Felvonulás Pomáz napján

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Végre birtokba vették a gyerekek az új játszóteret!

Karácsonyi éneklés

Karácsonyi éneklés

Végzőseink keringője

Végzőseink keringője

Asztalitenisz diákolimpia területi forduló

December 3-án, hétfőn délelőtt 9-órától rendezték meg az asztalitenisz területi diákolimpiát Szentendrén, a Barcsay Jenő Általános Iskolában. Intézményünket 8 tanuló képviselte ezen az eseményen. Az I-II. korcsoportból: Brucker Máté 3. b, a III-IV. korosztályból: Koncsik Márk, Kerényi Márk, Karsai Levente, Suscsák Ákos, Hámornyik Bendegúz, Pásztor Lajos, G. Szabó István, G. Szabó Gábor 7. a osztályos tanulók. A színvonalas verseny izgalmas, tiszta mérkőzésekből állt, 6 tanulónk a középdöntőbe jutott. A döntőben második helyezést ért el és érmet kapott Kocsik Márk. Brucker Máté megnyerte a korcsoportját, így iskolánkat ő képviseli a megyedöntőn szombaton, Taksonyban . Minden versenyzőnek köszönjük a sportszerű és színvonalas játékot! Szeretném megemlíteni, hogy résztvevő gyerekek csak hobbi szinten játsszák ezt a sportot, nem versenyeznek semmilyen egyesületben, csak az iskolai szünetekben, nyári táborokban kedvtelésből játsszanak, ahhoz képest nem rossz az elért eredmény! Gratulálunk!
Bruckerné Mikula Ildikó

képek